Helveco

Značku Helveco založil před více než 70 lety, roku 1939 tehdejší ředitel Manufacture de Pendulettes d´Art, Arthur Imhof v Bielu, kolébce švýcarského hodinkářského průmyslu.

Při volbě názvu své značky se nechal Arthur Imhof inspirovat starým názvem své vlasti – Helvetia. Již krátce po uvedení na trh získaly hodiny Helveco pověst dobré kvality a elegantního designu. Je to klasický opravdový šarm a také pečlivé a nákladné zpracování hodinek, co výrobky „Helveco" charakterizuje dodnes. To vše vedlo k tomu, že se značka Helveco úspěšně prosadila také za hranicemi Evropy – v Asii a Americe. Cílem dnešních majitelů je zachovat dědictví hodinářské značky a zakladatele Arthura Imhofa.

Dnes se značka Helveco prezentuje rozmanitými kolekcemi v nadčasovém a elegantním designu, aniž by opomíjela tradiční hodnoty značky: lásku k detailu, technickou preciznost, atraktivní design a kvalitní materiály. To se dařilo a daří díky nasazení designerů z různých zemí Evropy, kteří hodinkám společnými silami propůjčují evropský esprit. Švýcaři, Francouzi a Italové společně vytvářejí hodinky a doplňky vybrané krásy, vždy ve spojení s tradičními řemeslnými technikami. Za správný cit týmu hovoří celosvětový úspěch značky Helveco.

Vysoký hodinářský nárok na kvalitu byl zachován a postupně rozšířen na další sortiment, který představuje smysluplné doplnění. Kdo by tak neměl radost z hodinek ladících s manžetovými knoflíčky a psacími potřebami? Jak pro mužský, tak i pro ženský svět má Helveco fascinující luxusní doplňky a skvělé hodinky v kvalitě „swiss-made" v kolekci, jež oslní svým nápaditým a specifickým designem a vynikajícím zpracováním.

Cenově se hodinky aktuální kolekce Helveco pohybují ve středním cenovém segmentu mezi 7.000 až 35.000,- Kč. Za tuto cenu získají milovníci hodinek časoměřiče tradiční švýcarské značky z materiálu jako je ušlechtilá ocel 316L – čistá nebo kvalitně pozlacená, kůže a silikon, vybavené přesným švýcarským strojkem Quarz. Opravdovou lahůdkou jsou pak dárkové sady v nádherné krabičce, skládající se z hodinek a s nimi designově sladěných manžetových knoflíčků a pera.

Značka Helveco jednoduše vsází na okázalost a luxusní provedení. Hodinky a další doplňky značky HELVECO jsou určeny především pro sebevědomé, ctižádostivé a výjimečné zákazníky s kapkou extravagance, kteří se nebojí ukázat svoji osobnost.

Pokud chcete být odlišní, výjimeční a chcete upoutat pozornost, tak jsou tyto hodinky určeny právě pro vás!