O nás

Emotio.cz - Nechte se unést svými emocemi.

E-shop Emotio.cz vznikl z touhy nabídnout na českém trhu neotřelé značky hodinek, šperků a psacích potřeb, které jsou zajímavé nejen svým designem, ale i kvalitním zpracováním a zajímavou cenou. A nejen to. Naším sloganem chceme vyjádřit, že roli nehrají jen materiální předpoklady. Právě naopak. Budeme rádi, pokud necháte napovrch vystoupit i své emoce, podlehnete jim. Vždyť hodinky nemusí být jen účelné a šperky ozdobné, mohou podnítit vaše skryté touhy, uspokojit potřebu odlišit se, či jen prostě přinést radost a potěšení.

„Emotio je vyjádřením stylové neotřelé módy pro moderní ženu a kosmopolitního muže. Věděli jsme, že chceme na český trh přinést vysoce kvalitní produkty s určitým puncem výjimečnosti, které budou zároveň zajímavé a cenově dostupné. Všechny naše značky jsou již řadu let celosvětově úspěšné právě díky optimálnímu poměru nabízené škály produktů, vysoké kvality zpracování a atraktivní ceny. Navíc svým majitelům nabízejí velmi příjemné používání a určitý punc výlučnosti. Z nabídky si vybere opravdu každý, i ten nejnáročnější zákazník."

Hodinky
Vyberte si pánské nebo dámské hodinky z exkluzivních kolekcí renomovaných švýcarských a italských výrobců. Elegantní hodinky s nevtíravým designem pro formální příležitosti, sportovní chronografy nebo originální kousky, které přitahují pozornost.

Pera
Luxusní plnicí, kuličková a keramická pera od světových značek vám přinášejí dotek exkluzivity. Mohou být skvělým doplňkem i zajímavým dárkem. Klasický i moderní design, prémiové zpracování drahých kovů a důraz na příjemné používání jsou atributy naší nabídky.

Šperky
Originální šperky od českých i zahraničních tvůrců. Všechny produkty pocházejí z malosériové ruční výroby. Při tvorbě se využívají jak neobvyklé, moderní materiály nebo elementy Swarovski, tak i tradiční polodrahokamy a perly.