a.b.art

a.b.art Swiss Made je značka hodinek pro ženy a muže, kteří preferují neokázalý design. a.b.art je jiný, je původní. Není o levném pozlátku, ale mnohem spíše o sofistikované kráse, decentním tvaru a použití prvotřídních materiálů, stejně jako o vysoké kvalitě zpracování. a.b.art je výrazem vášně a péče, s nimiž jsou hodinky, vyráběny v této švýcarské firmě den co den.

  Hodinky a.b.art svým puristickým designem následují základní myšlenku školy Bauhaus - jednoduchost designu podřízenou maximální funkčnosti. Elegantně prosté hodinky v široké škále barevných provedení přinášejí svým majitelům estetický zážitek, aniž by zároveň rezignovaly na to nejdůležitější, tj. přesné určování času.

Značka a.b.art byla založena na počátku 90. let. Během dvou desetiletí se stala silnou mezinárodní značkou nesoucí označení kvality „SWISS MADE“. Všechny modely jsou osazeny švýcarskými strojky v pouzdrech z nejkvalitnější chirurgické oceli. Designově čisté ciferníky chrání extrémně tvrdé safírové sklo. Kvalitní pásek z italské kůže nebo kovový náramek podtrhují výjimečné zpracování těchto hodinek.

Nabídka zahrnuje jak dámské hodinky různých tvarů i velikostí, tak i mohutnější hodinky pánské. Na své si přijdou rovněž zájemci o hodinky s automatickými strojky i stále více oblíbené chronografy.

V roce 2009 získal a.b.art uznávanou cenu „reddot design“ za hodinky ukazující datum pomocí tečky, která se pohybuje v kruhu vnitřní části ciferníku.

a.b.art - autentické a elementární umění